Połowę drużyny

ale jak to? Przecież Prezes Królewski, członek Rady Przyszłości oraz Young-Global Leader wielokrotnie powtarzał, że skład jest budowany tak, że w razie awansu trzon drużyny pozostanie bez zmian!!!
Że mamy drużynę, która nawet lepiej poradzi sobie w ekstraklasie niż w 1 lidze!!!
A tak poważnie (bo Prezesa Królewskiego na poważnie traktować się nie da) to w razie awansu do odpalenia jest co najmniej połowa składu. Problem w tym, że nie ma i nie będzie pieniążków na sensowne wzmocnienia...