Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30389
Stary 25.02.2026, 10:11
Połowę drużyny ale jak to? Przecież Prezes Królewski, członek Rady Przyszłości oraz Young-Global Leader wielokrotnie powtarzał, że skład jest budowany tak, że w razie awansu trzon drużyny pozostanie bez zmian!!!
Że mamy drużynę, która nawet lepiej poradzi sobie w ekstraklasie niż w 1 lidze!!!

A tak poważnie (bo Prezesa Królewskiego na poważnie traktować się nie da) to w razie awansu do odpalenia jest co najmniej połowa składu. Problem w tym, że nie ma i nie będzie pieniążków na sensowne wzmocnienia...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując