Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30387
Stary 25.02.2026, 09:51
Przeciez tu Sapala gral w pierwszym skladzie i jak przychodzil to jak prawdziwa gwiazda a to pilkarz conajwyzej hobbystyczny.
Gdzie jest Mlynski, Starzynski, Dziedzic(!)? Gdzie jest murzynek od Blaszczykowskiego? Gdzie jest Goku?
Byl Baena, ktory nie potrafi podac, strzelic ani dosrodkowac a lewa noga sluzy mu do tego aby wygladac symetrycznie. Alfaro, ktory tu przyszedl chyba na emeryture bo gral jak emeryt.

Ostatni raz kiedy mielismy w miare niezly sklad to byla pierwsza runda Sobola i wszyscy pamietamy jak skonczyl Sobol kiedy mu sie ten sklad rozlecial.

Mimo takich farfoclowatych graczy bilismy sie w kazdym sezonie o awans a nawe zdobylismy PP.

Teraz ten sklad ma jakis sens, gdyby nie kontuzje to bylaby rywalizacja na kazdej pozycji. Sa mlodzi, sa starzy.
Moze te cztery sezony w 1 lidze byly potrzebne zeby wypracowac jakis sensowny model budowania druzyny.
Odpowiedz cytując