Manhunt. napisał(a):

|
Bzyku, problemem jest to, że forum jest niechcianym dzieckiem. Czasy świetności czyli fotorelacje, artykuły, tętniące życiem forum już minęły, nikt nie chce wziąć na siebie prowadzenia forum i dlatego to kwestia czasu, aż to całkowicie padnie. Osobiście sam uważam, że forum/wiślacki serwis byłby dobrym pomysłem, ale na to trzeba parunastu zajawionych ludzi i środków na utrzymywanie tego. Obecny właściciel czyli chyba BC ma w to wyjebane i nie ma żadnego kontaktu z administratorem tego forum, jedynie ostatnio Jażdżyński się tym zainteresował, ale wątpię by coś z tym zrobił bo po prostu musiałby mieć ludzi do ogarnięcia tego.
|
Skoro nikt nie chce wziąć forum na siebie to niech właściciel wystawi jakiś kontakt do siebie to będzie szansa coś zorganizować.
W opisie forum linki są do nieistniejących stron, a WHOIS pokazuje operatora hostingu a nie właściciela.