|
Drozdzik już się odpala od nowa wraz z powrotem forum. Królewski bez przepalania kasy działa xd Kwiecień wiadomo, przepala i wydaje ponad stan ale Zaskroniec może mu buty czyścić, bo prawdopodobnie, ten Kwiecień zrobi awans na łapu capu, bez wielkiego .......enia, że musi się I ligi uczyć. Z II ligi awansuje, wchodzi do I ligi, robi tak, żeby po jednym sezonie w tej lidze, awansować. Przepala kasę ale efekt ma od razu, Zaskroniec przepala kasę 4 lata i dopiero ma efekt. Wszystkim na tym poziomie - mającym kasę albo potencjał - się udaje, szybko, od razu. Płock, Lechia, TBB, teraz pewnie Wieczysta. Wystarczy tylko mieć kasę lub trochę kasy, w miarę poukładany klub organizacyjnie, potencjał żeby co lepszych grajków móc ściągnąć i kluby z budżetami jak Wieczysta czy wiele mniejszymi niż Wisła, robią awans. Także weź tego gila spod nosa wytrzyj bo znowu się minąłeś z prawdą.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|