_bzyku_ napisał(a):

|
Rozumiem Cię doskonale, ale szata graficzna strony głównej wislakrakow.com została zmieniona i odnowiona tak że ktoś się tym zajął/zajmuje to nie mogli od razu forum ogarnąć skoro jest chyba na tej samej domenie? Widocznie tak jak piszesz - dla "nowych - starych" właścicieli forum jest kulą u nogi - przenieśli się na sociale a to pewnie niedługo zniknie jak skończy się opłata za serwer czy coś w tym stylu. Wątpliwe, żeby ktoś sie podjął odnowy tego i utrzymywania skoro nawet kontaktu do adminów nie ma.. a szkoda, bo nie każdy ma twittera żeby tam dyskutować, bo alternatywy to raczej chyba nie ma żadnej niestety. Czas pokaże co z tego wyniknie.
|
Domena wislakrakow.com przeszła chyba we władanie Zaskrońca i wpisując ten adres wchodzisz po prostu na oficjalną Wisły a treści z wislakrakow.com są dostępne teraz pod adresem forumwisly.pl.
Przynajmniej ja to tak rozumiem.