Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 23.02.2026, 19:06
_bzyku_ napisał(a):Wyświetl post
tylko jacyś normalni kibice to zakładali te lata temu - nie pamiętam już tego dokładnie.
Mateusz Miga i Raf, ktory chyba teraz w mediach klubowych.

Czy maja jeszcze "klucze" do forum to nie wiem.
Odpowiedz cytując