|
Utrzymanie forum na serwerze to są groszowe sprawy, przecież tu są praktycznie same posty, żadnego hostowania zdjęć. To raczej chodzi o prawa do treści i kwestie ustawienia forum tak żeby np odświeżało się samo, pewnie jakiś nowszy vbulletin bo ten jest antyczny. Tu nie chodzi o koszta, raczej chodzi o to, że nikt wiarygodny, znany na scenie - komu możnaby zaufać z forum - nie ma ochoty się nim zajmować. Ot relikt przeszłości, gdzie zajawieni użytkownicy czasem coś napiszą.
|