Manhunt. napisał(a):

|
Bzyku, problemem jest to, że forum jest niechcianym dzieckiem. Czasy świetności czyli fotorelacje, artykuły, tętniące życiem forum już minęły, nikt nie chce wziąć na siebie prowadzenia forum i dlatego to kwestia czasu, aż to całkowicie padnie. Osobiście sam uważam, że forum/wiślacki serwis byłby dobrym pomysłem, ale na to trzeba parunastu zajawionych ludzi i środków na utrzymywanie tego. Obecny właściciel czyli chyba BC ma w to wyjebane i nie ma żadnego kontaktu z administratorem tego forum, jedynie ostatnio Jażdżyński się tym zainteresował, ale wątpię by coś z tym zrobił bo po prostu musiałby mieć ludzi do ogarnięcia tego.
|
Rozumiem Cię doskonale, ale szata graficzna strony głównej wislakrakow.com została zmieniona i odnowiona tak że ktoś się tym zajął/zajmuje to nie mogli od razu forum ogarnąć skoro jest chyba na tej samej domenie? Widocznie tak jak piszesz - dla "nowych - starych" właścicieli forum jest kulą u nogi - przenieśli się na sociale a to pewnie niedługo zniknie jak skończy się opłata za serwer czy coś w tym stylu. Wątpliwe, żeby ktoś sie podjął odnowy tego i utrzymywania skoro nawet kontaktu do adminów nie ma.. a szkoda, bo nie każdy ma twittera żeby tam dyskutować, bo alternatywy to raczej chyba nie ma żadnej niestety. Czas pokaże co z tego wyniknie.