Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#972
Stary 23.02.2026, 10:03
Zauwaz, ze oni wszyscy beda jeszcze grac miedzy soba wiec tutaj tez jest dla nich wiele mozliwosci do straty punktow.

Wieczysta niby zrobila 7 punktow w trzech meczach ale 6 z nich zrobili z dolem tabeli. Polonia tez 7 i jak do tej pory grali z dolem i srodkiem a mimo to zgubli 2 punkty. Jedynie Chrobry mial przeciwnikow z gornej polowki tabeli.

Mysmy na 3 mecze mieli dwa z top 3 i jeden z dolem. W kazdym meczu z top 3 mielismy spore szanse wygrac wiec nie jest tez tak, ze jest jakis problem.
Odpowiedz cytując