grogoriogreg napisał(a):

Zremisowaliśmy z Rekordem Bielsko-Biała 0:0
Niestety, skrót daje nam odpowiedź, czemu Lelieveld i Grujcic stracili miejsce w podstawowym składzie...
Nie wiem, co tu się odwala - może często spotykany u zagranicznych piłkarzy spadek umiejętności w drugiej rundzie w barwach Wisły?
|
Bez trudni stworzyc komus kiepska kompilacje, tym bardziej ze skrotu.
Na pewno jednak, będzie w klubie mocna weryfikacja kto nadaje sie aby pozostać z nami w esa, a komu trzeba podziękować. Kto nie wywalczy sobie 1 skladu czy pierwszego, drugiego rezerwowego to na pewno sie pożegnamy.