leszekpw napisał(a):

|
Była to przerwa na ochłonięcie niektórych głów od hejtu na Pana Królewskiego, nazywanego obrzydliwie zaskrońcem i innymi inwektywami. Pisałem juz wcześniej, że podjąłem działania u prezesa, by się zainteresował tematem. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać i hejterzy nie powściągną słownictwa, forum zostanie definitywnie zamknięte.
|
Najman.gif
Przecież mówił że go to nie obraża.
JK: Zaskrońce miłe zwierzątka - często obserwowałem w młodości. Jeden często odwiedzał potok koło mojego domu.