Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 22.02.2026, 11:53
Bzyku, problemem jest to, że forum jest niechcianym dzieckiem. Czasy świetności czyli fotorelacje, artykuły, tętniące życiem forum już minęły, nikt nie chce wziąć na siebie prowadzenia forum i dlatego to kwestia czasu, aż to całkowicie padnie. Osobiście sam uważam, że forum/wiślacki serwis byłby dobrym pomysłem, ale na to trzeba parunastu zajawionych ludzi i środków na utrzymywanie tego. Obecny właściciel czyli chyba BC ma w to wyjebane i nie ma żadnego kontaktu z administratorem tego forum, jedynie ostatnio Jażdżyński się tym zainteresował, ale wątpię by coś z tym zrobił bo po prostu musiałby mieć ludzi do ogarnięcia tego.
Odpowiedz cytując