|
Senior Member
Offline
|
#51

21.02.2026, 07:27
|
Revolver napisał(a): 
|
Jak będziemy "usatysfakcjonowani" z remisów u siebie, grając absolutną padakę, to naprawdę powodzenia. Trochę ambicji! Jeszcze jest spokojnie i pod dupami się nie pali, ale realnie to Wisła po prostu traci punkty. Znicz pewnie sklepiemy, bo nawet Jop nie będzie w stanie tego zepsuć, ale tak zupełnie za poważnie, to czy ktoś naprawdę będzie zdziwiony/zaskoczony, jeżeli potracimy punkty ze Śląskiem i Miedzią? Strzelam, że dowieziemy ten awans, ale czas totalnej dominacji w lidze skończył się w momencie, kiedy drużyny nauczyły się neutralizować "TaKtyKę" Jopa, a ten przez 22 kolejki nie wymyślił jeszcze jakiejś alternatywy. Z czym do Ekstraklasy?
|
Leszek to Ty?
|
|