|
Szkoda gadać. Zamiast inwestować w Kutwę, to wolimy znowu wprowadzać drewnianego El Capitano Alana, który powinien już raczej zająć się darciem mordy w rezerwach i ma kontrakt wygasający z końcem sezonu.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 20.02.2026 o godz. 19:15.
|