Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25127
Stary 20.02.2026, 19:12
Szkoda gadać. Zamiast inwestować w Kutwę, to wolimy znowu wprowadzać drewnianego El Capitano Alana, który powinien już raczej zająć się darciem mordy w rezerwach i ma kontrakt wygasający z końcem sezonu.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 20.02.2026 o godz. 19:15.
Odpowiedz cytując