|
Nie, Kutwa nie gralby w zdecydowanej większości klubow ekstraklasy. Na mlodych polskich stoperów stawiaja w kilku klubach na krzyż, szczególnie gdy polowa esa gra o utrzymanie, a druga polowa o puchary.
@grogeriogreg zakladam że na esa sprowadzimy nowego stopera
|