masada napisał(a):

|
Wiadomo, nie oglądam treningów, ale trudno mi zrozumieć tę hierarchię, która się wyklarowała, jeśli chodzi o stoperów. Mamy chłopaka grającego w kadrze u21, który naprawdę w przekroju tych szans które dostawał na pewno nie popełniał seryjnie błędów, który zwłaszcza w w wyprowadzaniu piłki się wyróżniał na tle innych, z adekwatnym potencjałem sprzedażowym, a gra Alan, któremu kończy się kontrakt i z całym szacunkiem prochu już nie wymyśli. Eh, po prostu nie rozumiem.
|
Jop byl zapytany o to wczoraj na konferencji prasowej. Kutwa przegrywa rywalizacje,tyle. W zeszlej rundzie przegrywal Colley a teraz Kutwa.
Dobrze dla niego by bylo gdyby poszedl na wypozyczenie bo nie potrzeba nam 5 stoperow na 13 meczow. Biorac pod uwage, ze Jop na pol-lewym stoprze ustawia Grujcica, Colleya albo Kutwe a na pol-prawym Biedrzyckiego lub Uryge to Kutwa jest trzeci w kolejce do grania.
Jakies Tychy albo Leczna bo mialby tam sporo pracy i moglby zebrac duzo doswiadczenia.