Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25119
Stary 19.02.2026, 22:38
Wiadomo, nie oglądam treningów, ale trudno mi zrozumieć tę hierarchię, która się wyklarowała, jeśli chodzi o stoperów. Mamy chłopaka grającego w kadrze u21, który naprawdę w przekroju tych szans które dostawał na pewno nie popełniał seryjnie błędów, który zwłaszcza w w wyprowadzaniu piłki się wyróżniał na tle innych, z adekwatnym potencjałem sprzedażowym, a gra Alan, któremu kończy się kontrakt i z całym szacunkiem prochu już nie wymyśli. Eh, po prostu nie rozumiem.
Odpowiedz cytując