Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9300
Stary 21.01.2026, 16:01
30 mln w czwartek, a 10 mln 2 tygodnie temu i 16 na jesień. W pol roku 56 milionow przepalone we Wroclawiu.

Tym sie powinna zająć prokuratura.

Nikomu tak nie życzę pozostania w 1 lidze jak Śląskowi.
Odpowiedz cytując