Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9296
Stary 21.01.2026, 14:00
Patrzcie na to: https://weszlo.com/wroclaw-przeleje-...ych-patologia/



Wroclaw da Slaskowi 30 milionow a ludzie sie tutaj zra o to czy JK umarza dlug czy nie umarza, czy to 2 czy 4 miliony.

Co za po.......ona liga, ze w jednym klubie wlasciciel sie musi gimnastykowac, dawac lub pozyczac swoj pieniadze, trzeba szukac sponsorow, prosic, przekonywac. Kazdy banknot ogladac trzy razy zanim sie go wyda a w drugim klubie wyjebane bo miasto da 30 milionow.

W ogole jak sie z tym czuja Wroclawianie, przeciez to z ich podatkow jest placone. Pewnie sa jakies miejskie szpitale, ktore na gwalt potrzebuja dofinansowania bo limity NFZetu wykorzystane i ludzie czekaj miesiacami na wizyte.
Przedszkola drogie, mozna by je dofinansowac zeby ludziom bylo latwiej miec dzieci.

Szokujace.
Odpowiedz cytując