Patrzcie na to:
https://weszlo.com/wroclaw-przeleje-...ych-patologia/
Wroclaw da Slaskowi 30 milionow a ludzie sie tutaj zra o to czy JK umarza dlug czy nie umarza, czy to 2 czy 4 miliony.
Co za po.......ona liga, ze w jednym klubie wlasciciel sie musi gimnastykowac, dawac lub pozyczac swoj pieniadze, trzeba szukac sponsorow, prosic, przekonywac. Kazdy banknot ogladac trzy razy zanim sie go wyda a w drugim klubie wyjebane bo miasto da 30 milionow.
W ogole jak sie z tym czuja Wroclawianie, przeciez to z ich podatkow jest placone. Pewnie sa jakies miejskie szpitale, ktore na gwalt potrzebuja dofinansowania bo limity NFZetu wykorzystane i ludzie czekaj miesiacami na wizyte.
Przedszkola drogie, mozna by je dofinansowac zeby ludziom bylo latwiej miec dzieci.
Szokujace.