doktor granat napisał(a):

|
Pytanie czy to wystarczy żeby nam przelali latem te kilkaset tys. euro?
|
Trudno powiedziec. Krzyzan w Torino gral wszystko, mial naprawde dobre liczby ale sie nie zdecydowali.
W Lecce jest jeszcze taka kwestia, ze oni sie bronia przed spadkiem. Jak spadna to moga miec eksodus zawodnikow i moga uznac, ze Staszak im sie na Serie B przyda lub moga nie miec na niego kasy i wroci do Wisly.
Jakby nie patrzec to my skorzystamy, albo bedzie szmal albo bedzie bardziej doswiadczony i ograny zawodnik, ktory moze byc wartosciowym zmiennikiem w Ekstraklasie.