Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30375
Stary 21.01.2026, 08:35
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Pytanie czy to wystarczy żeby nam przelali latem te kilkaset tys. euro?
Trudno powiedziec. Krzyzan w Torino gral wszystko, mial naprawde dobre liczby ale sie nie zdecydowali.
W Lecce jest jeszcze taka kwestia, ze oni sie bronia przed spadkiem. Jak spadna to moga miec eksodus zawodnikow i moga uznac, ze Staszak im sie na Serie B przyda lub moga nie miec na niego kasy i wroci do Wisly.

Jakby nie patrzec to my skorzystamy, albo bedzie szmal albo bedzie bardziej doswiadczony i ograny zawodnik, ktory moze byc wartosciowym zmiennikiem w Ekstraklasie.
Ostatnio edytowane przez As : 21.01.2026 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując