Patryko napisał(a):

Bardzo ciekawe spotkanie się zapowiada.
Piszczek dostał cały okres przygotowawczy i kilka transferów, zobaczymy co z tego ulepi.
|
Drużyny po mocnej przebudowie niekoniecznie muszą od pierwszego meczu grać na maksimum swoich możliwości. Oby tak było z Tychami.