|
Po pierwsze Karcz pisze to co mu każe jk i w związku z tym jest to prawda albo g..prawda. Więc to, że napisał, że nie chodzi o Kuziemkę nie ma dla mnie żadnej wiarygodności.
Po drugie tą bańkę mógł przecież proponować.. Kwiecień.
Kupić za bańkę młodego do możliwej dalszej odsprzedaży z zyskiem plus istotne osłabienie mocnego rywala do awansu. Co najmniej podwójnie dobre zagranie, a że może trochę przepłaci? Stać go.
|