pepe72 napisał(a):

Po awansie do e-klapy ceny za piłkarzy pójdą co najmniej razy 2. A za utalentowaną młodzież to może nawet i więcej.
Więc nie ma co się teraz wyprzedawać jeśli i tak Królewski dosypie. W lecie 2027 te transfery mogą przynieść dużo więcej kasy.
|
Ceny nie pójdą razy dwa po ew. awansie, chociaż pewnie mogą podskoczyć, o ile młodzi zagraja dobrą rundę rewanżową. Nikt nie daje więcej za sam fakt bycia w szerokiej kadrze zespołu.
Podobnie ma się sprawa z ew. grą w Ekstraklasie - może ich cenę mocno obniżyć jeśli się od niej odbiją jak od ściany. A jest to bardzo możliwe.