Patryko napisał(a):

Lodu na głowy z tym awansem.
TBB też był murowanym kandydatem do awansu i niewiele brakło, żeby się o własne nogi wywrócili. Jeszcze sporo punktów do podniesienia z boiska, a co za tym idzie sporo okazji do ich pogubienia.
Moim zdaniem kluczem będzie zdobycie 9-10 punktów w pierwszych 4 kolejkach wiosny (Ruch, Grodzisk, Wieczysta, Znicz), wtedy powinno być z górki.
|
Nie przesadzaj z tym TBB.Awansowali spokojnie z 7 pkt przewagą nad 3 zespołem.W całej rundzie wiosennej chyba nie było momentu by nie mieli 5 pkt buforu.