sandomingo napisał(a):

Nie ma też chyba ligi, w której drużyna kadrowo aż tak przerasta resztę stawki.
Spokojnie z tym składem są w stanie wykręcić bilans 12-2-1 a to powinno wystarczyć do wygrania 1 ligi. Wisła więcej niż 25 punktów nie wykręci na wiosnę.
|
Pojaguluje troszkę i użyje terminologii jagula. Autor powyższego wpisu musi być miłośnikiem kwietniowej kiełbasy.