Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#953
Stary 19.01.2026, 20:13
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Nie ma też chyba ligi, w której drużyna kadrowo aż tak przerasta resztę stawki.
Spokojnie z tym składem są w stanie wykręcić bilans 12-2-1 a to powinno wystarczyć do wygrania 1 ligi. Wisła więcej niż 25 punktów nie wykręci na wiosnę.
Zwłaszcza tabela świadczy o tym przerastaniu .

Całe lato zaklinałeś, jak to Wieczysta nas wyjaśni, a Wieczysta spuchła jak regips na deszczu. Czy teraz Moskal ich poukłada? Może tak, a może nie. To jest przecież zbieranina, dzika drużyna. Przepłacona kilka razy.

Nawet jak awansują będą symbolem kiczu i megalomanii.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując