sandomingo napisał(a):

Nie ma też chyba ligi, w której drużyna kadrowo aż tak przerasta resztę stawki.
Spokojnie z tym składem są w stanie wykręcić bilans 12-2-1 a to powinno wystarczyć do wygrania 1 ligi. Wisła więcej niż 25 punktów nie wykręci na wiosnę.
|
Zwłaszcza tabela świadczy o tym przerastaniu

.
Całe lato zaklinałeś, jak to Wieczysta nas wyjaśni, a Wieczysta spuchła jak regips na deszczu. Czy teraz Moskal ich poukłada? Może tak, a może nie. To jest przecież zbieranina, dzika drużyna. Przepłacona kilka razy.
Nawet jak awansują będą symbolem kiczu i megalomanii.