Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98150
Stary 19.01.2026, 12:08
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś go na tej ławce musiał posadzić. W zeszłym roku posadził go Broda, początkiem tego roku również.
A przypominam, że puchar mamy m.in. po akcji Cziczkana choć po kontuzji nie jest w stanie wrócić na tamten poziom.
Tak, ktoś go na tej ławce musiał posadzić. Nazywa się ta osoba Mariusz Jop.

Broda nie wygrał rywalizacji, po prostu Letkiewiczowi odbiła sodówka która przerodziła się presję, a ta go przygniotła. Młody piłkarz, zdarza się.

Zależność jest raczej odwrotna - Letkiewicz musiał grać o wiele za długo bo Broda jest żałośnie słaby. Ze szkodą dla młodzieżowca, który się spalił psychicznie. Na szczęście wrócił.

Broda jest gorszy od Letkiewicza w każdym elemencie piłkarskim. To jest piłkarz na drugą/trzecią ligę. Tu nie ma żadnych ale, rozmaite Karcze robiły mu dobry PR, ale koleś przegrywał rywalizację przez całą karierę u nas nie bez powodu.

Pytanie po co my go w ogóle trzymamy na kontrakcie. Cała drużyna wie że to parodysta i kiedy jest w bramce robi się bardzo nerwowo. Zwłaszcza stoperzy wpadają w amok, co skutkuje rozpaczliwymi interwencjami kilkanaście metrów przed bramką. A nawet jeśli zagrają idealny mecz, to Broda i tak coś sam z siebie odwali - poda do rywala, wypuści piłkę z rąk, źle się ustawi, źle wyjdzie z bramki...

Wszyscy krytykowaliśmy Buchalika, ale wymieniłbym Brodę na niego z czasów Wisły bez mrugnięcia okiem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.01.2026 o godz. 12:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując