wolfy napisał(a):

(...)
@pepe72 - nieprawda. Na Letkiewicza rewelacyjnie podziałała ławka, ale konkurencja z kolesiami którzy sami wrzucają sobie piłkę do bramki nie pomoże mu raczej w utrzymaniu koncentracji. Pomijam już aspekt nauki od bardziej doświadczonych kolegów, od tej dwójki niech on się lepiej niczego nie uczy...
|
Ktoś go na tej ławce musiał posadzić. W zeszłym roku posadził go Broda, początkiem tego roku również.
A przypominam, że puchar mamy m.in. po akcji Cziczkana choć po kontuzji nie jest w stanie wrócić na tamten poziom.