Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#941
Stary 19.01.2026, 02:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Raczej nikt za nim nie będzie płakał.

Arka najwyrazniej chce powrotu do 1 ligi.
Był tu straszny płacz po Szocie, ale po chwilowym wzroście formy w Widzewie wrócił do swojej normalnej, chimerycznej dyspozycji. Spadł ze Śląskiem, w pierwszej lidze też dupy nie urywa.
Teoretycznie można ściągnąć większego paralityka, ale to już się trzeba postarać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując