Karherop napisał(a):

Raczej nikt za nim nie będzie płakał.
Arka najwyrazniej chce powrotu do 1 ligi.
|
Był tu straszny płacz po Szocie, ale po chwilowym wzroście formy w Widzewie wrócił do swojej normalnej, chimerycznej dyspozycji. Spadł ze Śląskiem, w pierwszej lidze też dupy nie urywa.
Teoretycznie można ściągnąć większego paralityka, ale to już się trzeba postarać.