Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98148
Stary 19.01.2026, 02:19
tedyy napisał(a):Wyświetl post
Niby tez mi się tak wydaje ale Rezerwy byłyby w czołówcw jakby on nie bronił
Aż tak dużo nie zawalił, sporo goli przypisywano mu przez złośliwość. Oglądałem mecze i bramki. Co nie zmienia faktu że jest taki sobie w trzeciej lidze, żebyśmy się dobrze zrozumieli. Przedłużenie jego i Brody jednocześnie to był spektakularny samobój...

Broda - poza tym że jest po prostu słaby - ma chyba problem z psychiką. Nie jest aż takim parodystą jak ostatnio pokazuje. Wydaje mi się że w klubie bez kibiców i wielkiego zainteresowania mediów (jak Odra czy Wieczysta) wyglądałby lepiej. Wiadomo że pewnego poziomu nie przeskoczy, ale u nas sam sobie de facto strzela gole. Nie jest aż takim paralitykiem żeby regularnie wypuszczać piłkę z rąk.

@pepe72 - nieprawda. Na Letkiewicza rewelacyjnie podziałała ławka, ale konkurencja z kolesiami którzy sami wrzucają sobie piłkę do bramki nie pomoże mu raczej w utrzymaniu koncentracji. Pomijam już aspekt nauki od bardziej doświadczonych kolegów, od tej dwójki niech on się lepiej niczego nie uczy...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując