tedyy napisał(a):

Niby tez mi się tak wydaje ale Rezerwy byłyby w czołówcw jakby on nie bronił
|
Aż tak dużo nie zawalił, sporo goli przypisywano mu przez złośliwość. Oglądałem mecze i bramki. Co nie zmienia faktu że jest taki sobie w trzeciej lidze, żebyśmy się dobrze zrozumieli. Przedłużenie jego i Brody jednocześnie to był spektakularny samobój...
Broda - poza tym że jest po prostu słaby - ma chyba problem z psychiką. Nie jest aż takim parodystą jak ostatnio pokazuje. Wydaje mi się że w klubie bez kibiców i wielkiego zainteresowania mediów (jak Odra czy Wieczysta) wyglądałby lepiej. Wiadomo że pewnego poziomu nie przeskoczy, ale u nas sam sobie de facto strzela gole. Nie jest aż takim paralitykiem żeby regularnie wypuszczać piłkę z rąk.
@pepe72 - nieprawda. Na Letkiewicza rewelacyjnie podziałała ławka, ale konkurencja z kolesiami którzy sami wrzucają sobie piłkę do bramki nie pomoże mu raczej w utrzymaniu koncentracji. Pomijam już aspekt nauki od bardziej doświadczonych kolegów, od tej dwójki niech on się lepiej niczego nie uczy...