azor napisał(a):

Dziadzie, kolportujesz tutaj info, że Jop wygadywał głupoty, pomimo że rozmowy z Baniowskim były prowadzone przed kontuzją Bozica, powołując się na przekazy medialne. To je przedstaw, inaczej jesteś klamczuszkiem.
Jeżeli rozmawiali wcześniej, to musiało się to odbyć 13.01, bo 12 Królewski mówił, że żadnych rozmów nie prowadzą i życzy Baniowskiemu szerokości. To Królewski nie wie z kim rozmawia Basha?
|
Już dwa razy wrzucałem masz trzeci raz.
Drozd napisał(a):

Nie Królewski tylko rzeczywistość.
"Z naszych ustaleń wynika, że Baniowski jest w tym momencie bliski przedłużenia umowy z Wisłą! Jak się okazało, jeszcze przed kontuzją Bozicia nastąpił „reset” relacji między stronami i powrócono do rozmów."
https://www.goal.pl/transfery/co-dal...usz-nasz-news/
Czyli w środe.
A Jop zamiast zająć się przygotowaniami pitoli coś co jest nieaktualne.
|
Głuptasku.
