azor napisał(a):

|
Ma, bo powołujesz się na medialne przekazy które się nie pojawiły = ściemniasz pod swoją teorię.
|
Powołuję się na medialne informacje, które pokazały oś czasu. Gdyby nie to, że powrót do rozmów miał miejsce jeszcze przed meczem, a to wynika z informacji podanej w mediach, nie byłoby tematu. I nie jest to mało istotne. Bo albo trener nie wie co się dzieje, albo tego do siebie nie dopuszcza.