azor napisał(a):

|
Zapytam po raz kolejny - czy jesteś w stanie przywołać jakikolwiek komunikat medialny o tym, że wznowiono rozmowy z Baniowskim, który ukazał się przed kontuzją Bozica?
|
Jeżeli mi wyjaśnisz jakie to ma znaczenie, to rozważę temat. Twoim zdaniem trener wiedzę o sytuacji w klubie czerpie z komunikatów medialnych?