Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30357
Stary 18.01.2026, 00:55
Serio? Niczego niestosownego Jop nie powiedział, powtórzył komunikat z klubu.

Baniowskiemu odwaliła sodówa, klub zachował się jak trzeba, gówniarzowi widocznie zmiękła rura jak trochę na mrozie pobiegał i zmienił zdanie.

To jest biznes, nikt na nikogo się nie będzie obrażał, ale też klub po Buksie ewidentnie się nie szczypie. I dobrze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.01.2026 o godz. 02:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując