|
Serio? Niczego niestosownego Jop nie powiedział, powtórzył komunikat z klubu.
Baniowskiemu odwaliła sodówa, klub zachował się jak trzeba, gówniarzowi widocznie zmiękła rura jak trochę na mrozie pobiegał i zmienił zdanie.
To jest biznes, nikt na nikogo się nie będzie obrażał, ale też klub po Buksie ewidentnie się nie szczypie. I dobrze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.01.2026 o godz. 02:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|