Cytat:
|
Hejterku Jop prostował Letkiewicza przez 7 kolejek trzymając na boisku paralityka Brodę, mimo że się kompromitował w każdym meczu. Prostował Jamesa mimo że jest najlepszy w odbiorze. Prostował Baniowskiego, a Duarte kilka meczów kopał się po czole od pierwszych minut. Kutwe też prostował, że nie wpuścił go na boisko przez 5 kolejek? To jest betonowa filozofia Jopa i czy nie będzie wywoływać konfliktów to nie jestem taki pewny. Teraz ich nie ma bo są wyniki i jest Rodado, który buduje atmosferę.
|
No szkoda, że twój pan Rude nie miał Rodado w drużynie, to by mu robił atmosferę i może zamiast 10 miejsca w lidze by było 9.
Ciebie dalej dupa boli, że PMSowi Jopowi idzie lepiej niż Rudemu (któremu szło gorzej niż Sobolowi hehe)?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.