Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30349
Stary 17.01.2026, 20:52
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To jest w tej wypowiedzi kontrowersyjne, że padła już po tym jak Baniowski dogadał przedłużenie umowy. Bo ponoć nastąpiło to jeszcze przed urazem Bozica.

Cymcale



Mam rozumieć że Jop o wznowieniu rozmów dowiaduje się z mediów tak?

A jak te donosiły :

"Z naszych ustaleń wynika, że Baniowski jest w tym momencie bliski przedłużenia umowy z Wisłą! Jak się okazało, jeszcze przed kontuzją Bozicia nastąpił „reset” relacji między stronami i powrócono do rozmów."

https://www.goal.pl/transfery/co-dal...usz-nasz-news/

Więc pytany o Baniowskiego mógł zareagować tak jak na pytanie o transfer. Upewnić się. Jednak powtórzył starą na tamten moment śpiewkę. Może odruchowo, ale wyszło moim zdaniem słabo.
Ty chłopie czytasz co piszesz czy jesteś już tak zacietrzewiony i zaślepiony,że potrafisz sam sobie w jednym poście zaprzeczyć?
Baniowski dogadał przedłużenie umowy przed kontuzją Bozicia a tymczasem na dzień dzisiejszy dalej negocjują.
Odpowiedz cytując