Drozd napisał(a):

To jest w tej wypowiedzi kontrowersyjne, że padła już po tym jak Baniowski dogadał przedłużenie umowy. Bo ponoć nastąpiło to jeszcze przed urazem Bozica.
Cymcale 
Mam rozumieć że Jop o wznowieniu rozmów dowiaduje się z mediów tak?
A jak te donosiły :
"Z naszych ustaleń wynika, że Baniowski jest w tym momencie bliski przedłużenia umowy z Wisłą! Jak się okazało, jeszcze przed kontuzją Bozicia nastąpił „reset” relacji między stronami i powrócono do rozmów."
https://www.goal.pl/transfery/co-dal...usz-nasz-news/
Więc pytany o Baniowskiego mógł zareagować tak jak na pytanie o transfer. Upewnić się. Jednak powtórzył starą na tamten moment śpiewkę. Może odruchowo, ale wyszło moim zdaniem słabo.
|
Ty chłopie czytasz co piszesz czy jesteś już tak zacietrzewiony i zaślepiony,że potrafisz sam sobie w jednym poście zaprzeczyć?
Baniowski dogadał przedłużenie umowy przed kontuzją Bozicia a tymczasem na dzień dzisiejszy dalej negocjują.