Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30347
Stary 17.01.2026, 20:38
No i co cymbale, myślisz, że Baniowski będzie teraz grał bo kontrakt podpisał? Jak chce grać to ma to na treningach Jopowie udowodnić, a nie na rozmowach z Królewskim albo w twoim chorym łbie.
Także co by Jop i kiedy nie powiedział to jednego jestem pewien, Baniowski zasłuży to zagra, nie to będzie jedynie wchodził z przymusu, jak już nie będzie na kogo postawić. I tyle z jego obrażania się i twojego .......enia na forum i hejtowania Jopa pozostanie.

I to jest póki co zajebiste, że Jop ogarnia a przy innym trenerze już by pół szatni było skłócone, bo już w trakcie tego sezonu trzeba było przywrócić do ustawień fabrycznych Letkiewicza, Igbekeme i Baniowskiego. Także gdyby Jop ich nie umiał trzymać za mordę to już by się wszystko rozleciało.
Do tego ogarnia Kutwę czy Krzyżanowskiego (który już kiedyś chciał uciekać, a teraz woli zostawać, przedłuża kontrakt i nie poszedł do Czech) i Colleya zapewne też dobrze trzyma, wszyscy z tej trójki pewnie by chcieli więcej grać.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując