Drozd napisał(a):

Nie Królewski tylko rzeczywistość.
"Z naszych ustaleń wynika, że Baniowski jest w tym momencie bliski przedłużenia umowy z Wisłą! Jak się okazało, jeszcze przed kontuzją Bozicia nastąpił „reset” relacji między stronami i powrócono do rozmów."
https://www.goal.pl/transfery/co-dal...usz-nasz-news/
Czyli w środe.
A Jop zamiast zająć się przygotowaniami pitoli coś co jest nieaktualne.
|
Jak już chcesz być taki dokładny, to wypowiedź Królewskiego o Baniowskim jest z 12.01, Jopa z 15.01 a info o wznowieniu rozmów z 16.01.