pepe72 napisał(a):

Weź nie p...rzesadzaj.
Jop mówi dokładnie to co jest oficjalnym komunikatem klubu. Nawet n/t Sancheza najpierw się upewnił, że jest to już oficjalne. Mimo, że "wszyscy wiedzieli" w tym Angel.
|
Jeżeli tak jest to nie będzie żadnego problemu. Oby, dla dobra wszystkich.