Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30342
Stary 17.01.2026, 13:54
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Weź nie p...rzesadzaj.
Jop mówi dokładnie to co jest oficjalnym komunikatem klubu. Nawet n/t Sancheza najpierw się upewnił, że jest to już oficjalne. Mimo, że "wszyscy wiedzieli" w tym Angel.
Jeżeli tak jest to nie będzie żadnego problemu. Oby, dla dobra wszystkich.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując