|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
|
Drozd napisał(a): 
Cała kłótnia jest o minuty, ale nie w trzeciej lidze. Myślisz że menagos chcieli wpisać do nowego kontraktu gwarancje minut w rezerwach? Mówiąc o pokazaniu się wszyscy mają na myśli audytoriom trochę szersze niż treningowe.
Tak jak ktoś pisał on na etapie negocjacji nowej umowy pewnie niewiele miał do gadania, menagos kiedy zobaczyli że Kuziemka tak nabrał wartości to im korba odbiła, bo przecież ich młody jest jeszcze lepszy tylko nie dostaje możliwości gry. Teraz kiedy nie pojechał na obóz może się zastanowią czy nie lepiej być bardziej cierpliwym.
|
Chyba się zastanowił:
https://www.goal.pl/transfery/co-dal...usz-nasz-news/
|
|