Karherop napisał(a):

Nie zobacze to nie uwierzę. Zanim nie zobacze oficjalki z przedłużeniem kontraktu to cieszyć sie nie będę.
Wowczas trzeba będzie odszczekac co nieco.
|
Po kontuzji Bozicia jest jasne, że to jest szansa dla Baniowskiego. Więc niech podpisuje, pakuje się i leci bo jeszcze tydzień obozu został.