Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25113
Stary 16.01.2026, 23:33
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Trenuje bo ma kontrakt i musi się z niego wywiązać z tego też powodu gra w rezerwach kiedy trener go tam wyśle. Jedno i drugie to degradacja to raczej oczywiste. Ale oczywiście dla piłkarza na dorobku normalna.

Użyłem adekwatnego określenia degradacja, bo ktoś tu przekonywał, że dwa mecze w rezerwach to była szansa pokazania się.

Natomiast jeżeli chodzi o urazy, dość liczne w jego przypadku, na pewno nie jest to argument świadczący na jego korzyść.
Nie pokazania się tylko łapania minut meczowych.Pokazuje to on się od kilku lat na treningach.To nie jest nołnejm o którym sztab nie ma pojęcia co potrafi.Zwyczajnie przegrał rywalizację więc gra w rezerwach była szansą na konfrontację z ligowym przeciwnikiem a nie próbą pokazania się.
Odpowiedz cytując