Markus napisał(a):

Dogadanie się zawsze jest lepszą opcją niż utrata zawodnika, który mimo wszystko ciągle rokuje pozytywnie na przyszłość. Ale Baniowski również tego musi chcieć.
Nie zmienia to faktu, że Wisła ma teraz jeszcze większą lukę jakościową na skrzydłach w kontekście nadchodzącej rundy. Jop na pewno chciałby mieć w miejsce Bozica jakiegoś nowego jakościowego zawodnika. Drużyna tego potrzebuje. Jestem za tym, aby wyjść naprzeciw tej potrzebie.
|
Ikbekeme też nie chciał, sprawdził się na wolnym rynku i zechciał.
Nie wiem co ma Baniowski nagrane ale żaden klub w 1 lidze czy wyżej nie da mu gwarantowanych minut. Zwłaszcza, że ma jeszcze pół roku kontraktu w Wiśle więc za przejście tej zimy trzeba Wiśle zapłacić.