Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25111
Stary 16.01.2026, 15:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Bo Jop sobie zjebie nie daje na głowę wejść i twardo trzyma zasady w drużynie. Nawet jak ich zajechał przez całą rundę i na koniec wyniki siadły, to kolejny sezon u Jopa każdy wie co ma grać, jaką ma rolę i na co sobie można pozwolić. Szczeniaka trzymał krótko, tak samo jak Igbekeme, który myślał, że jest królem w Wiśle więc jak już wrócił z podkulonym ogonem po swoim nieudanym odejściu, to najpierw grał ogony i musiał złapać na prawdę dobrą formę żeby móc grać w 1 składzie. Letkiewicza z tego co można wyczytać, też utemperował.(...).
Miejmy nadzieję, że tu masz rację
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując