emjot napisał(a):


przecież to dziecko nie negocjuje swoich kontraktów
ma od tego tatusia, menago czy kogokolwiek
on jest od kopania się po czole na boisku a nie od decyzji jak ma wyglądać jego kariera
tą sterują rodzice i tzw. "otoczenie"
|
Jak dzieciak sie uprze że on juz nie chce wrócić to zdania nie zmieni. Refleksje przyjdą po czasie. Buksa tez terminowal w juniorach pol roku.
To ze on nie negocjuje nie znaczy że na końcu nie liczy sie jego zdanie.
@grogeriogrek majstersztyk post