Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
98117
16.01.2026, 11:14
grogoriogreg
napisał(a):
Wzrost 171cm, więc jest krótkonogi i pomimo tego, że siły działające na strukturę są zaczepione na krótkich dźwigniach, to jednak łapie kontuzje. Dodatkowo swoją grę opiera na dynamicznych zmianach kierunków i tempa biegu, co zwiększa obciążenia mięśni ścięgien więzadeł i stawów. Zwłaszcza w płaszczyźnie czołowej, co potwierdzają wcześniejsze urazy stawu skokowego. I o dziwo w wieku 18 lat już się wysypuje - strach myśleć, co będzie, gdy osiągnie wiek Bozicia.
Mistrz
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor