Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98114
Stary 16.01.2026, 10:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mowicie z perspektywy doroslych ludzi, a tu mowa o negocjacjach z dzieciakiem. W klubie 3 razy z Igbekeme wracali do rozmów, nikt tam sie honorem nie uniesie.

Bardziej druga strona - pokolenie płatków śniegu, nie wierzę w jego powrót.


przecież to dziecko nie negocjuje swoich kontraktów
ma od tego tatusia, menago czy kogokolwiek
on jest od kopania się po czole na boisku a nie od decyzji jak ma wyglądać jego kariera
tą sterują rodzice i tzw. "otoczenie"
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując