Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30327
Stary 16.01.2026, 00:33
U nas zawsze ktoś się połamie dlatego ważne jest zachować zimną głowę, nie .......ić o jakichś ideałach i nie zostawianiu swoich w potrzebie, tylko tych szklanych pozbywać się najlepiej od razu, chyba, że jakiś wartościowy zawodnik to można go potrzymać i może wróci do formy i się nie połamie.
Inaczej, jeśli się kolekcjonuje graczy połamanych to zaraz się robi lista Jaroch, Mikulec, Uryga, Skrobański, Talar i teraz Bozic. 2 wraca do zdrowia (ale kiedy wróci do formy? A razem z nimi formę czeka kontuzjowany wcześniej Colley... do niedawna Colley zaś miał w klubie kolegę z którym dochodził do formy - Łasickiego) to na listę wskoczył Bozic.

I tak w kółko, z 5 kontuzjowanych, kolejnych 2 czy 3 dochodzi do formy po kontuzjach. I tak dzięki radosnej twórczości prezesa mamy praktycznie całą 11 graczy kompletnie bezużytecznych ale zarabiających razem pewnie krocie.

Tymczasem z całej kontuzjowanej wyliczanki to już dawno tu nie powinno być Skrobańskiego, Talara, Urygi, Łasickiego (już wczesniej), Jaroch też grał średnio wcześniej a jak złapał formę to się skontuzjował i akurat kończył mu się kontrakt na koniec 2025 więc powinien polecieć w odstawkę no i zdaje się, że na logikę Bozic może być kolejnym graczem, który nie gra bo albo ma kontuzje albo dochodzi do formy.
I jakby takie podejście mieć to mamy 1-3 graczy w sytuacji kontuzjowany/dochodzi do formy, a w resztę tamtego szrotu można by zakontraktować 2-3 normalnych piłkarzy
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując