|
.. albo po prostu bez obrażania się, jak dorośli ludzie, na poważnie wrócić do rozmów z Baniowskim, bo teraz przez pech Bozicia w oczywisty sposób pojawiła się szansa na sporo minut dla niego, jak dla mnie win-win i jeszcze hajs z klubowej kasie zostaje.
|