Karherop napisał(a):

Edit:
Na dziś pytanie zasadnicze: czy nasza kadra jest zamknięta czy w obliczu kontuzji (?) Bozicia i "rozwodzie" z Baniowskim praktycznie staje sie konieczne ściągnięcie skrzydłowego.
Chyba że kontuzja Bozicia okaze sie mocnym zbiciem i tylko krwiakiem.
|
No i sie nie okazała... Jak nic wychodzi że w kwietniu wróci na boisko, czyli na ostatnie 6-7 kolejek
Tak jak kolega wyżej pisal -3 w skrzydłowych w stosunku do jesieni. Starzynskiego czy Mikulca nie można liczyć poki nei dostana choćby zgody na gre w sparingach, a liga przecież startuje za 3 tygodnie.
Lepiej zacząć juz teraz mocno dzialac ze skrzydlowym (tym bardziej że i tak szukano), niz się obudzić w lutym i nerwowo kogos sciagnac po kolejnej kontuzji w 1 zespole.